O nas

Image Power powstało w 2012 roku, kiedy Paweł Graniak, były Prezes Zarządu, założył pierwszą w Polsce szkołę concept artu – Potęga Obrazu. W 2019 r. już jako Spółka Akcyjna rozwinęła działalność o produkcję gier. W tym czasie Marcin Zaleński, obecnie Dyrektor Kreatywny i Przewodniczący Rady Nadzorczej, doprowadził do współpracy Spółki z grupą PlayWay S.A., w ramach której Image Power pracuje z najbardziej doświadczonymi przedstawicielami branży gamingowej. W listopadzie 2021 roku nowym Prezesem Zarządu Spółki został Łukasz Mach, weteran branży gier z 15-letnim doświadczeniem, który pracował przy wielu bestsellerowych produkcjach, m.in. seriach Wiedźmin i Sniper: Ghost Warrior, grach Crossroads Inn, Get Even oraz przełomowej aplikacji VR – Chernobyl VR Project. Łukasz Mach pełnił funkcję szefa marketingu m.in. w CD Projekt Red, CI Games, The Farm 51, i Klabaterze.
 
Image PowerS.A. skupia się głównie na produkcji symulatorów oraz gier z pokrewnych gatunków. Strategia Spółki zakłada zarówno dalsze prace nad grami niskobudżetowymi, jak i stopniowe angażowanie się w projekty o większej skali produkcyjnej i marketingowej, w tym również produkcje premium.
Łukasz Mach

Łukasz Mach

Prezes Zarządu Spółki

Łukasz Mach – Weteran polskiej branży gier. Pierwsze kroki stawiał w 2006 roku współtworząc, a potem prowadząc globalny zespół PR/mkt Wiedźmina w CD Projekcie. Jest cenionym specjalistą w zakresie działań promocyjnych, współpracował z wieloma kluczowymi firmami w polskiej branży, m.in. pełniąc rolę szefa marketingu w takich spółkach jak CI Games, The Farm 51 oraz Klabater. Specjalizuje się w działaniach o charakterze globalnym, na swoim koncie mając wiele udanych kampanii do tak głośnych gier, jak (m.in.) seria Sniper: Ghost Warrior, wspomniany Wiedźmin, Crossroads Inn, We. The Revolution oraz nowatorskiej aplikacji VR Chernobyl VR Project

Piotr Figarski

Piotr Figarski

Wiceprezes zarządu

Piotr Figarski w spółce jest od początku jej istnienia. Zaczynał jako level designer (projektant poziomów), specjalizujący się w pracy na silnikach Unreal Engine i Unity. Z czasem jego zakres obowiązków rozszerzył się o quest design (projekty misji w grach) i game design (projektach gier w ujęciu całościowym). Obecnie Figarski prowadzi zespoły i nowe projekty. Stworzył GDD (Game Design Document) dla Ambulance Simulator, czuwając nad prawidłowym rozwojem gry. Nadzoruje także preprodukcje, tworzy scenariusze dla nowych trailerów, prowadzi firmowy Steam, zajmuję się marketingiem, przygotowuje tłumaczenia językowe, tworzy tutoriale na firmowy kanał na YouTube, a także prowadzi firmowe livestreamy.

Zdobył licencjat na kierunku orientalistyka na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalizacją: koreanistyka. Przez kilka lat pracował jako wolontariusz na stronie gamereplays.org, a na przełomie 2009 i 2010 roku został jej administratorem. W Amplitude Studios był asystentem przy tworzeniu gier, w tym m.in. Endless Legend i Endless Space 2.

Marcin Zaleński

Marcin Zaleński

Przewodniczący Rady Nadzorczej, Dyrektor kreatywny

Marcin Zaleński – absolwent wydziału Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, przedsiębiorca od 1999 roku. Specjalizuje się w sprzedaży oraz rynkach finansowych. W latach 2015-2019 współwłaściciel oraz Prezes Zarządu Funduszu Stabilnego Rozwoju Sp. z o.o., Przewodniczący Rady Nadzorczej Income Capital Sp. z o.o., współzałożyciel spółki Movie Games S.A., którą poprzez podmioty zależne wprowadził z sukcesem w 2018 na rynek New Connect. Współzałożyciel i główny akcjonariusz IMAGEPOWER aktywnie wspierający również spółkę w zakresie relacji inwestorskich oraz organizacji pracy.

Jarosław Chałas

Jarosław Chałas

Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej

Jarosław Chałas – Założyciel i Partner zarządzający jednej z czołowych kancelarii prawnych w kraju, Chałas i Wspólnicy. Arbiter Sądu Arbitrażowego przy PKPP Lewiatan. Arbiter Sądu Polubownego przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie. Członek zarządu Baltic Bussines Forum. Autor licznych publikacji i wielu książek. Jeden z najbardziej opiniotwórczych ekspertów prawa w Polsce. Laureat wielu nagród i wyróżnień, m.in. Optymista Roku 2017, Osobowość Roku 2016, Top-5 partnerów zarządzających Gazety Finansowej 2016, Menadżer Roku 2010.

Rafał Janik

Rafał Janik

Członek Rady Nadzorczej

Rafał Janik – absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. W 2019 roku z wyróżnieniem obronił pracę doktorską poświęconą hipotezie rynku efektywnego i rekomendacjom giełdowym. Posiada 10-letnie doświadczenie w zakresie analizy danych, doradztwie biznesowym oraz sporządzaniu wycen przedsiębiorstw. Prowadzi własną firmę zarządzającą ryzykiem inwestycyjnym. Autor książek i artykułów poświęconym rynkom finansowym. Aktywny inwestor z kilkunastoletnim doświadczeniem. Prywatnie miłośnik wspinaczki oraz kolarstwa.
Kuba Trzebiński

Kuba Trzebiński

Członek Rady Nadzorczej

Doświadczony ekspert z branży mediowej z doświadczeniem w sektorze gier komputerowych. Obecnie jako Wiceprezes PlayWay S.A. odpowiada m.in. za obecność globalnych marek w grach należących do tej spółki oraz sprawuje opiekę producencką nad tworzonymi przez PlayWay S.A. grami, nawiązywanie relacji medialnych i biznesowych. Współpracował z wiodącymi redakcjami branżowymi w Polsce w zakresie przygotowywania recenzji, artykułów, wiadomości i analiz na temat rynku gier komputerowych. Pisał m.in dla: Magazynu CD-ACTION, portalu Polygamia.pl, Magazynu FILM, portalu Stopklatka.pl. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Polonistyki (specjalizacja Marketing, PR, Dziennikarstwo).
PlayWay S.A

PlayWay S.A

Wydawnictwo i marketing

Play Way S.A – największy polski wydawca gier komputerowych.

  Wydał takie gry jak:

 • Car Mechanic,
 • Farm Manager,
 • House Flipper,
 • Cooking Simulator,
 • Bum Simulator,
 • i wiele innych.

Play Way zapewnia wydawanie gier, marketing, testowanie i przeprowadzanie kampanii kickstarterowych. Udziałowiec ten gwarantuje ogromne wsparcie, dzięki czemu, lepiej zrealizujemy nasze cele.

  Image Power S.A.
  ul. Popularna 14/3, 02-473 Warszawa
  kontakt@imagepower.pl

  Business Development - Łukasz Mach

  PREZES ZARZĄDU SPÓŁKI Image Power S.A

  e-mail : lukasz@imagepower.pl

  Relacje Inwestorskie - Marcin Zaleński
  Przewodniczący Rady Nadzorczej Image Power S.A.
  marcin@imagepower.pl

  Produkcja - Piotr Figarski

  Wiceprezes Zarządu Image Power S.A.
  pawel@imagepower.pl

  Media - Przemysław Strzelczyk
  tel. 663 936 116
  przemek@imagepower.pl