O nas

Początek Image Power S.A. sięga 2012 roku, kiedy Paweł Graniak, aktualnie Prezes Zarządu Spółki, założył pierwszą w Polsce szkołę Concept Artu i Digital Paintingu (http://www.potegaobrazu.pl). Jej działalność została zwieńczona stworzeniem pierwszego polskiego podręcznika Concept Artu. Publikacja ujrzała światło dzienne w 2018 roku i obecnie jest dostępna w salonach Empiku w całej Polsce. Dziś Potęga Obrazu współpracuje z najlepszymi artystami tworzącymi gry video.

Produkcją gier video Image Power S.A. zajął się w 2019 r. Wówczas wspólnie z Marcinem Zaleńskim, obecnie Dyrektorem Kreatywnym i Przewodniczącym Rady Nadzorczej, rozpoczęto współpracę ze spółką PlayWay S.A., w ramach której Image Power pracuje z najbardziej doświadczonymi przedstawicielami branży gamingowej. Spółka skupia się głównie na produkcji symulatorów oraz niskobudżetowych produkcjach autorskich. Wyróżnia ją podejście do wyboru tematyki nowych tytułów: często oparta jest ona o pasje i hobby poszczególnych członków zespołu, które następnie bardzo pieczołowicie przenoszone są na grunt gier video, po uprzednim sprawdzeniu ich potencjału na rynku.

Paweł Graniak

Paweł Graniak

Prezes zarządu

Paweł Graniak – z wykształcenia projektant, ze specjalizacją komunikacja wizualna. Twórca Potęgi Obrazu, w ramach której od 2012 r. prowadzi zajęcia z concept artu i digital paintingu. Dwukrotny juror w Konkursie Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych organizowanego przez Politechnikę w Łodzi i Łódzkie ASP.

Od 2017 roku kieruje studiem Burning Knight, piastuje tam także stanowisko game designera i zarządza działem concept artu. Poza tym pisze scenariusze, dialogi, fabuły; projektuje postaci, mechaniki, bestiariusze i balansuje gry. Studio w 2018 roku zaczęło prace nad grą Johan: The Witch’s Wrath.

Burning Knight jest obecnie częścią spółki Image Power S.A. W wolnych chwilach Paweł trenuje łucznictwo tradycyjne. Niejeden wilkołak i ork padli pod naporem jego strzał. Wielbiciel fantasy. Jego ulubionym światem jest Stary Świat.

Piotr Figarski

Piotr Figarski

Wiceprezes zarządu

Piotr Figarski w spółce jest od początku jej istnienia. Zaczynał jako level designer (projektant poziomów), specjalizujący się w pracy na silnikach Unreal Engine i Unity. Z czasem jego zakres obowiązków rozszerzył się o quest design (projekty misji w grach) i game design (projektach gier w ujęciu całościowym). Obecnie Figarski prowadzi zespoły i nowe projekty. Stworzył GDD (Game Design Document) dla Ambulance Simulator, czuwając nad prawidłowym rozwojem gry. Nadzoruje także preprodukcje, tworzy scenariusze dla nowych trailerów, prowadzi firmowy Steam, zajmuję się marketingiem, przygotowuje tłumaczenia językowe, tworzy tutoriale na firmowy kanał na YouTube, a także prowadzi firmowe livestreamy.

Zdobył licencjat na kierunku orientalistyka na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalizacją: koreanistyka. Przez kilka lat pracował jako wolontariusz na stronie gamereplays.org, a na przełomie 2009 i 2010 roku został jej administratorem. W Amplitude Studios był asystentem przy tworzeniu gier, w tym m.in. Endless Legend i Endless Space 2.

Marcin Zaleński

Marcin Zaleński

Przewodniczący Rady Nadzorczej, Dyrektor kreatywny

Marcin Zaleński – absolwent wydziału Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, przedsiębiorca od 1999 roku. Specjalizuje się w sprzedaży oraz rynkach finansowych. W latach 2015-2019 współwłaściciel oraz Prezes Zarządu Funduszu Stabilnego Rozwoju Sp. z o.o., Przewodniczący Rady Nadzorczej Income Capital Sp. z o.o., współzałożyciel spółki Movie Games S.A., którą poprzez podmioty zależne wprowadził z sukcesem w 2018 na rynek New Connect. Obecnie trwają przygotowania do przejścia na rynek główny GPW.

  Wybrane gry Movie Games:

 • Alaskan Truck Simulator
 • The Beast Inside
 • Lust for Darkness
 • Dywizjon 303
Jarosław Chałas

Jarosław Chałas

Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej

Jarosław Chałas – Założyciel i Partner zarządzający jednej z czołowych kancelarii prawnych w kraju, Chałas i Wspólnicy. Arbiter Sądu Arbitrażowego przy PKPP Lewiatan. Arbiter Sądu Polubownego przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie. Członek zarządu Baltic Bussines Forum. Autor licznych publikacji i wielu książek. Jeden z najbardziej opiniotwórczych ekspertów prawa w Polsce. Laureat wielu nagród i wyróżnień, m.in. Optymista Roku 2017, Osobowość Roku 2016, Top-5 partnerów zarządzających Gazety Finansowej 2016, Menadżer Roku 2010.

Rafał Janik

Rafał Janik

Członek Rady Nadzorczej

Rafał Janik – absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. W 2019 roku z wyróżnieniem obronił pracę doktorską poświęconą hipotezie rynku efektywnego i rekomendacjom giełdowym. Posiada 10-letnie doświadczenie w zakresie analizy danych, doradztwie biznesowym oraz sporządzaniu wycen przedsiębiorstw. Prowadzi własną firmę zarządzającą ryzykiem inwestycyjnym. Autor książek i artykułów poświęconym rynkom finansowym. Aktywny inwestor z kilkunastoletnim doświadczeniem. Prywatnie miłośnik wspinaczki oraz kolarstwa.
Kuba Trzebiński

Kuba Trzebiński

Członek Rady Nadzorczej

Doświadczony ekspert z branży mediowej z doświadczeniem w sektorze gier komputerowych. Obecnie jako Wiceprezes PlayWay S.A. odpowiada m.in. za obecność globalnych marek w grach należących do tej spółki oraz sprawuje opiekę producencką nad tworzonymi przez PlayWay S.A. grami, nawiązywanie relacji medialnych i biznesowych. Współpracował z wiodącymi redakcjami branżowymi w Polsce w zakresie przygotowywania recenzji, artykułów, wiadomości i analiz na temat rynku gier komputerowych. Pisał m.in dla: Magazynu CD-ACTION, portalu Polygamia.pl, Magazynu FILM, portalu Stopklatka.pl. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Polonistyki (specjalizacja Marketing, PR, Dziennikarstwo).
PlayWay S.A

PlayWay S.A

Wydawnictwo i marketing

Play Way S.A – największy polski wydawca gier komputerowych.

  Wydał takie gry jak:

 • Car Mechanic,
 • Farm Manager,
 • House Flipper,
 • Cooking Simulator,
 • Bum Simulator,
 • i wiele innych.

Play Way zapewnia wydawanie gier, marketing, testowanie i przeprowadzanie kampanii kickstarterowych. Udziałowiec ten gwarantuje ogromne wsparcie, dzięki czemu, lepiej zrealizujemy nasze cele.

  Image Power S.A.
  ul. Popularna 14/3, 02-473 Warszawa
  kontakt@imagepower.pl

  Relacje Inwestorskie - Marcin Zaleński
  Przewodniczący Rady Nadzorczej Image Power S.A.
  marcin@imagepower.pl

  Produkcja - Paweł Graniak
  Prezes Zarządu Image Power S.A.
  pawel@imagepower.pl

  Media - Przemysław Strzelczyk
  tel. 663 936 116
  przemek@imagepower.pl