O nas

Początki Image Power sięgają 2012, kiedy powstała pierwsza w Polsce szkoła concept artu i digital paintingu Potęga Obrazu. W 2019 roku już jako Spółka Akcyjna, Image Power rozszerzyło profil działalności o produkcję oraz wydawanie gier, a w kwietniu 2021 roku z sukcesem zadebiutowało na rynku NewConnect w Warszawie.

Strategia Spółki zakłada zarówno prace nad grami niskobudżetowymi, między innymi z gatunku symulatorów oraz pokrewnych, jak i stopniowe angażowanie się w projekty o większej skali produkcyjnej i marketingowej, w tym produkcje premium. W produkcji gier Image Power S.A. korzysta zarówno z zespołów wewnętrznych , jak i współpracuje z zewnętrznymi studiami. W założeniach strategicznych mieści się wydawanie 3-4 tytułów w skali rocznej, zarówno na platformę PC, jak i konsole z rodziny PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch

Marcin Zaleński

Marcin Zaleński

Prezes Zarządu Spółki

Marcin Zaleński – absolwent wydziału Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, przedsiębiorca od 1999 roku. Specjalizuje się w sprzedaży oraz rynkach finansowych. W latach 2015-2019 współwłaściciel oraz Prezes Zarządu Funduszu Stabilnego Rozwoju Sp. z o.o., Przewodniczący Rady Nadzorczej Income Capital Sp. z o.o., współzałożyciel spółki Movie Games S.A., którą poprzez podmioty zależne wprowadził z sukcesem w 2018 na rynek New Connect. Współzałożyciel i główny akcjonariusz IMAGEPOWER aktywnie wspierający również spółkę w zakresie relacji inwestorskich oraz organizacji pracy.

Piotr Figarski

Piotr Figarski

Wiceprezes zarządu

Piotr Figarski w spółce jest od początku jej istnienia. Zaczynał jako level designer (projektant poziomów), specjalizujący się w pracy na silnikach Unreal Engine i Unity. Z czasem jego zakres obowiązków rozszerzył się o quest design (projekty misji w grach) i game design (projektach gier w ujęciu całościowym). Obecnie Figarski prowadzi zespoły i nowe projekty. Stworzył GDD (Game Design Document) dla Ambulance Simulator, czuwając nad prawidłowym rozwojem gry. Nadzoruje także preprodukcje, tworzy scenariusze dla nowych trailerów, prowadzi firmowy Steam, zajmuję się marketingiem, przygotowuje tłumaczenia językowe, tworzy tutoriale na firmowy kanał na YouTube, a także prowadzi firmowe livestreamy.

Zdobył licencjat na kierunku orientalistyka na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalizacją: koreanistyka. Przez kilka lat pracował jako wolontariusz na stronie gamereplays.org, a na przełomie 2009 i 2010 roku został jej administratorem. W Amplitude Studios był asystentem przy tworzeniu gier, w tym m.in. Endless Legend i Endless Space 2.

Rafał Janik

Rafał Janik

Przewodniczący Rady Nadzorczej, Dyrektor kreatywny

Rafał Janik – absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. W 2019 roku z wyróżnieniem obronił pracę doktorską poświęconą hipotezie rynku efektywnego i rekomendacjom giełdowym. Posiada 10-letnie doświadczenie w zakresie analizy danych, doradztwie biznesowym oraz sporządzaniu wycen przedsiębiorstw. Prowadzi własną firmę zarządzającą ryzykiem inwestycyjnym. Autor książek i artykułów poświęconym rynkom finansowym. Aktywny inwestor z kilkunastoletnim doświadczeniem. Prywatnie miłośnik wspinaczki oraz kolarstwa.
Marlena Wieteska

Marlena Wieteska

Członek Rady Nadzorczej

Posiada 15 lat doświadczenia w marketingu w bankach (Citibak, Raiffeisen Bank, FMBank – obecnie Nest Bank) w fintechach (CashDirector S.A., Fair Place Finance S.A.) oraz w agencjach reklamowych i digitalowych (Gamfi, Novem, Garden of Words), 7 lat doświadczenia w sprzedaży oraz 8 lat doświadczenia mentoringowego, również pro bono w Fundacji Liderek Biznesu oraz w AIESEC. Od wielu lat tworzy i wdraża strategie marketingowe oraz buduje i zarządza zespołami.

Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami w zakresie wdrażania innowacji, strategii marketingowej oraz procesów automatyzacji marketingu. W zakresie mentoringu i szkoleń specjalizuje się w doskonaleniu kompetencji miękkich (akredytacja EMCC).

Kuba Trzebiński

Kuba Trzebiński

Członek Rady Nadzorczej

Doświadczony ekspert z branży mediowej z doświadczeniem w sektorze gier komputerowych. Obecnie jako Wiceprezes PlayWay S.A. odpowiada m.in. za obecność globalnych marek w grach należących do tej spółki oraz sprawuje opiekę producencką nad tworzonymi przez PlayWay S.A. grami, nawiązywanie relacji medialnych i biznesowych. Współpracował z wiodącymi redakcjami branżowymi w Polsce w zakresie przygotowywania recenzji, artykułów, wiadomości i analiz na temat rynku gier komputerowych. Pisał m.in dla: Magazynu CD-ACTION, portalu Polygamia.pl, Magazynu FILM, portalu Stopklatka.pl. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Polonistyki (specjalizacja Marketing, PR, Dziennikarstwo).
Paweł Graniak

Paweł Graniak

Członek Rady Nadzorczej

Dyplom Magistra Sztuki otrzymał w koszalińskim Instytucie Wzornictwa na specjalizacji Komunikacja wizualna.
W 2012 roku założył pierwszą w Polsce (i istniejącą do dziś) szkołę Concept Artu i Digital Paintingu o nazwie Potęga Obrazu. Kilka lat później napisał „Sen Czarownika: Fabularny podręcznik concept artu”.
Jest to pierwsza i jak dotąd jedyna takiego typu publikacja po polsku.
Współzałożyciel Image Power S.A.
Pisze scenariusze komiksowe i powieść fantasy osadzoną w świecie jednej z gier tworzonej przez spółkę. Autor wielu artykułów o sztuce koncepcyjnej i malarstwie cyfrowym ukazujących się między innymi w „Computer Arts” i magazynie „Relax”.

Od października 2022 r. wykłada Concept Art i Digital Painting w Łódzkiej Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej na wydziale Game Art.

Obecnie naucza zdolnych, młodych ludzi szukających pracy w Game devie.

  Image Power S.A.
  ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 21 lok U1
  00-390 Warsaw
  kontakt@imagepower.pl

  Business Development - Marcin Zaleński

  PREZES ZARZĄDU SPÓŁKI Image Power S.A.

  e-mail : marcin@imagepower.pl

  Relacje Inwestorskie - Rafał Janik
  Przewodniczący Rady Nadzorczej Image Power S.A.
  rafal@imagepower.pl

  Produkcja - Piotr Figarski

  Wiceprezes Zarządu Image Power S.A.

  e-mail : piotrek@imagepower.pl