Aktualności

Premiera Creature Lab przesunięta z 19 stycznia – nowa data zostanie określona w najbliższym czasie

Zarząd Spółki Image Power S.A. informuje o podjęciu dnia 03.01.2023 decyzji o przesunięciu premiery gry Creature Lab z dnia 19 stycznia na nieokreślony jeszcze nowy termin.

Decyzja została podjęta ze względu na dbałość o wysoką jakość produktu. Zaszła potrzeba dopracowania niektórych wersji językowych, które zapowiedzieliśmy jako dostępne w momencie premiery. Dodatkowo część elementów rozgrywki w naszej ocenie wymagała jeszcze dodatkowego szlifu końcowego, który przełoży się na zwiększenie jej atrakcyjności.

W ocenie Zarządu Spółki, dodatkowy czas poświęcony na dokończenia gry przełoży się pozytywnie na zadowolenie graczy oraz ich oceny. Informacja o wyznaczeniu nowej daty premiery zostanie podana raportem ESPI oraz za pomocą wszystkich naszych kanałów komunikacyjnych niezwłocznie po ostatecznym określeniu jej terminu.

Jednocześnie zapewniamy, że zamierzamy dołożyć starań, by wyznaczenie tego terminu dokonało się już w najbliższym czasie, a także by nowa data premiery nie była odległa od pierwotnej i znajdowała się w jak najbardziej sprzyjającym oknie wydawniczym.

Pod poniższym linkiem można się zapoznać z oświadczeniem skierowanym do naszych fanów i graczy:
steamcommunity.com/app/1309990