Aktualności

WYSTARTOWAŁY PLAYTESTY CRUISE SHIP MANAGER NA STEAM!

Czy można połączyć ciężką pracę menadżera statku wycieczkowego z wakacjami? To możliwe w Cruise Ship Manager. Playtesty gry właśnie ruszyły.

Cruise Ship Manager

July 20, 2022 — Dziś ruszyły playtesty Cruise Ship Manager na Steamie. W Tycoonie od Image Power zarządzasz własnym statkiem wycieczkowym, zatrudniasz załogę i sprzedajesz bilety pasażerom. A wszystko to podlane sosem mechanik mogących kojarzyć się z serią The Sims. Gra zadebiutuje w pierwszym kawartale 2023 roku. 

  • Odwiedź stronę Steam Cruise Ship Manager i dołącz do playtestów
  • Screeny i trailer do pobrania w press packu Cruise Ship Manager

Zapraszamy do obejrzenia nowego gameplay trailerar: 

 

 

Cruise Ship Manager to pełnokrwisty tycoon dla fanów gatunku.” – Łukasz Mach, Image Power – “Chcemy połączyć wymagającą strategiczną rozgrywkę z relaksującą atmosferą wakacji i podróży. W demie gracze otrzymują dostęp do jednego z mniejszych statków w grze – muszą go bezpiecznie doprowadzić do docelowego portu! Będziemy uważnie analizować głosy graczy, to nasz pierwszy krok na polu tycoonów.

 

O GRZE

Zarządzaj własnym statkiem wycieczkowym! Utrzymuj go w dobrym stanie, a będziesz mógł sprzedawać coraz droższe bilety na swoje wakacyjne rejsy. Wydawaj polecenia załodze i przypisuj swoich ludzi do zadań, które odpowiadają ich kompetencjom. Pamiętaj, by zadbać o nastrój uczestników rejsu!

Rozbuduj swój statek

Sam decydujesz jak rozbudować swój wycieczkowiec. Gdzie umieścić pięciogwiazdkową restaurację, a gdzie maszynownię? A może powinieneś otworzyć kasyno lub basen na pokładzie? Nie zapomnij o pokojach gościnnych i kwaterach dla Twojej załogi. Zadbaj, by wszystkie pomieszczenia dobrze funkcjonowały i zarabiaj na nich! Zatrudnij kompetentną załogę. Od ich umiejętności będzie zależeć Twój sukces lub porażka. Gdy opuścisz port, wymiana załogantów nie będzie już możliwa. 

Zadbaj o pasażerów

Gdy zadbasz już o załogę i wystrój statku, możesz zacząć sprzedawać bilety i zaprosić na pokład pasażerów. Sam ustalasz cenę biletu oraz dodatkowe formy promocji. Jeśli przesadzisz z ceną, może się okazać, że Twoi pasażerowie będą mieli bardzo wysokie wymagania, które trudno będzie zaspokoić. Możesz też sprzedawać tanie karnety, ale zawyżać ceny napojów w restauracji. Wraz z rosnącą reputacją, ludzie będą pchać się na pokład Twojego wycieczkowca drzwiami i oknami!

Sztorm czy pożar? Przygotuj się na wszystko! 

Oferujesz swoim klientom różne trasy wycieczek. Czasem będzie to szybki rejs do nieodległego portu, czasem wielodniowa podróż po Morzu Śródziemnomorskim! Szczególnie w trakcie długich rejsów możesz natrafić na wiele przeciwności, w tym burze na morzu lub pożar w kotłowni. Twoim zadaniem będzie zadbać o rozwiązanie każdego kryzysu. 

Cechy gry:

☀️ Własne statki wycieczkowe, które możesz dowolnie rozbudować i rozwijać 

☀️ Zarządzanie zasobami (paliwo, jedzenie, itp.)

☀️ Pasażerowie o różnym pochodzeniu, klasie społecznej, zróżnicowanych potrzebach i oczekiwaniach

☀️ Wydarzenia losowe mogące zmienić los rejsu

☀️ Możliwość rekrutowania załogi o różnych umiejętnościach i usposobieniach

☀️ Wybór wśród wielu tras wycieczkowych

☀️ Wiele zróżnicowanych pomieszczeń, które możesz wybudować na statku

Premiera Cruise Ship Manager na PC/Steam zaplanowana jest na I kwartał 2023 roku. Wkrótce potem zadebiutuje też wersja na konsole.