Aktualności

Image Power rozpoczęło zapisy na akcje serii F

Image Power S.A. rozpoczęło dziś zapisy na akcje w ramach emisji akcji serii F. Emisja ma między innymi na celu sfinansowanie kompleksowego przygotowania do wejścia na rynek Haunted House Renovator

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą za pośrednictwem strony https://imagepower.pl/emisja Mamy nadzieję, że nasza propozycja inwestycji spotka się z Państwa zainteresowaniem!

Zapraszamy także do zapoznania się z komentarzem naszego Prezesa Zarządu, Marcina Zaleńskiego, w artykule serwisu Stockwatch dotyczącym emisji https://www.stockwatch.pl/wiadomosci/image-power-rozpoczelo-zapisy-na-akcje-serii-f,akcje,313448

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny (reklama) i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji o nabyciu akcji Image Power S.A. („Spółka”). Oferowanie akcji odbywać się będzie wyłącznie na warunkach i zgodnie z zasadami określonymi w dokumencie ofertowym opublikowanym w związku z ofertą publiczną akcji na stronie internetowej Emitenta (https://imagepower.pl/emisja ). Dokument Ofertowy jest jedynym prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informacje o Ofercie.

Inwestowanie w akcje Spółki łączy się z wysokim ryzykiem właściwym dla instrumentów rynku kapitałowego o charakterze udziałowym oraz ryzykiem związanym z działalnością Spółki i otoczeniem, w jakim prowadzi działalność.