Aktualności

Kolejny krok w kierunku NewConnect

W dniu 15.01.2021 r. złożyliśmy Dokument Informacyjny na GPW, co przybliża nas do upublicznienia spółki Image Power S.A. na NewConnect. We wniosku ubiegamy się o notowanie wszystkich akcji.

„Z satysfakcją informujemy o wykonaniu następnego kroku, który zbliża nas do debiutu na NewConnect. Złożyliśmy dokument informacyjny na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i aktualnie czekamy na decyzję w sprawie dopuszczenia do obrotu akcji spółki. Liczę na to, że wszystkie czynności odbędą się zgodnie z ustalonym harmonogramem i jeszcze w pierwszym kwartale zadebiutujemy na małym parkiecie” – powiedział przewodniczący rady nadzorczej Image Power S.A. Marcin Zaleński

W listopadzie zeszłego roku wydaliśmy naszą pierwszą grę, ciepło przyjęty symulator konstrukcji maszyn wojennych – Dieselpunk Wars. Już teraz szykujemy się do kolejnej premiery, tym razem na komputery osobiste trafi gra Yacht Mechanic Simulator 2021. Poza tym ostatnim tytułem w aktywnej produkcji znajdują się jeszcze Archer: The Witch’s Wrath, Offroad Mechanic Simulator, Ambulance Simulator oraz Gaming Constructor Simulator.

Więcej możecie przeczytać w artykule portalu Money.pl TUTAJ.