Aktualności

RUSZYŁA KAMPANIA KICKSTARTER DEDYKOWANA EDYCJI KONSOLOWEJ ORAZ ROZSZERZONEJ CREATURE LAB

 

RUSZYŁA KAMPANIA KICKSTARTER DEDYKOWANA EDYCJI KONSOLOWEJ ORAZ ROZSZERZONEJ CREATURE LAB

 

Głównym celem kampanii jest uzyskanie środków na stworzenie portów gry na konsole z rodziny PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch.

 

Image Power ogłosiło, że w dniu dzisiejszym o godzinie 15:00 na platformie Kickstarter ruszyła kampania na zebranie dodatkowych środków na rozwój Creature Lab – gry łączącej horror z „symulatorem” szalonego naukowca, której premierę PC zapowiedziano na 19 stycznia 2023. Głównym celem kampanii jest uzyskanie środków na stworzenie portów gry na konsole z rodziny PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch. Minimalny próg finansowania określono na 10,000 CAD (około 32,260 PLN), a kampania będzie trwała do 10 stycznia 2023 roku.

 

Zbiórkę można znaleźć pod adresem: kickstarter.com/projects/playway/creature-lab-console-and-enhanced-edition 

 

Zwiastun kampanii można obejrzeć pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=hJ8SjnHXtPA

 

Dzięki wsparciu użytkowników Kickstartera, Image Power zamierza przygotować wersje gry przeznaczone na konsole, a w przypadku osiągnięcia kolejnych progów finansowania zbiórki zapewnić grze lokalizację na 12 kolejnych języków, unikalną ścieżkę dźwiękową oraz rozszerzoną zawartość, dostępną zarówno dla graczy PC, jak i konsolowych. W ramach tej ostatniej twórcy zaplanowali wprowadzić postać sterowanego przez AI pomocnika gracza – Igora, dodatkowe kończyny i typy podstawowych mutantów, aplikację mobilną towarzyszącą grze, a nawet oparty na turach uproszczony system walki.

 

„Włożyliśmy w Creature Lab wiele pracy oraz kreatywnej energii. Jestem przekonany, że 19 stycznia gra dostarczy czekającym na nią graczom PC naprawdę unikalnych wrażeń. Właśnie z tego przekonania o jakości naszej produkcji wzięło się dążenie, by dostarczyć ją użytkownikom każdej popularnej platformy, czyli także na konsolach” – wyjaśnił Piotr Figarski, wiceprezes zarządu Image Power. – „W miarę jak Creature Lab nabierało ostatecznych kształtów, zebrało nam się także wiele bardzo dobrych pomysłów, które wykraczają poza nasze założenia budżetowe. Liczę na to, że spodobają się one fanom tak samo, jak nam, i mam nadzieję, że sukces kampanii na Kickstarterze pomoże nam zrealizować co najmniej część z nich”.

 

O GRZE

W Creature Lab jesteś szaleńcem… Tak bardzo szalonym, jak szalony może być tylko naprawdę szalony naukowiec;). Lata badań, lata odważnych publikacji… i nic. Twoje oszałamiające odkrycia nie zrobiły na nikim wrażenia. A zatem kończysz tak, jak zazwyczaj kończą obłąkani ludzie – samotny i pełen złości na świat. Nareszcie zrozumiałeś, że jedynym wyjściem jest zmuszenie ich do słuchania. Zapłacą za swoją ignorancję…. 

W Creature Lab wcielasz się więc w postać naukowego geniusza z bardzo swawolnym podejściem do restrykcyjnych metod naukowych i procedur. Ze względu na kompletnie nielegalny charakter Twoich eksperymentów, musisz dobrze zabezpieczyć swoje laboratorium przed ciekawskimi. Wszystko po to, by móc bez skrępowania tworzyć odrażające kreatury, amputować ich kończyny oraz tworzyć nowe na podstawie analizy DNA. 

Cechy gry:

 

  • Wciel się w NAPRAWDĘ szalonego naukowca;)
  • Zarządzaj ukrytym laboratorium
  • Wysyłaj swoje potwory do miasta, walcz z wojskiem i policją
  • Odkryj kombinacje mikstur chemicznych i mutagenów
  • Amputuj kończyny oraz kreuj nowe części ciała 
  • Przyjmuj zlecenia od półświatka lub agencji rządowych
  • Zadbaj o wywoływanie strachu na mapie miasta – im większą panikę zasiejesz, tym bezpieczniejsza będzie Twoja kryjówka
  • Poznaj kampanię fabularną dla jednego gracza
  • Zaczynając grę po raz kolejny odkryj nowe substancje i przepisy