Aktualności

ZANURZCIE SIĘ W NIEPRZYJAZNEJ DZICZY RAZEM ZE SWOIM TERENOWYM AUTEM W OFFROAD SURVIVAL

Offroad Survival to nowe IP od Image Power S.A. – twórców Offroad Mechanic Simulator – która zaserwuje graczom niespotykaną wcześniej mieszankę terenowej jazdy, autentycznego doświadczenia obozu przetrwania… i tajemniczych zdarzeń.

Warszawa, 04.07.2023 – Developer i wydawca gier komputerowych Image Power ogłosił dzisiaj, że pracuje nad zupełnie nową produkcją, zatytułowaną Offroad Survival. Pokazał także pierwszy trailer do gry, która będzie łączyła w oryginalnym stylu realistyczną jazdę terenową z popularnym wśród graczy gatunkiem survival – z odrobiną dreszczyku.
Obejrzyj zwiastun Offroad Survival:

Press kit: https://drive.google.com/drive/folders/1uXlFxQh5gJVeWpwTW32n73FiZ0t07RCm?usp=drive_link 

Offroad Survival nawiązuje do i rozwija idee obecne w niedawno wydanym Offroad Mechanic Simulator. Ten tytuł od Image Power, który trafił na rynek 24 lipca, zbiera bardzo pozytywne reakcje od graczy – od momentu premiery utrzymując ocenę Very Positive w oparciu o recenzje użytkowników Steam.

Pomysł na Offroad Survival to koncepcja, nad którą pracowaliśmy od dłuższego czasu. Niemniej to nie przypadek, że zdecydowaliśmy się ogłosić tę produkcję właśnie teraz. Cieszy nas sukces Offroad Mechanic Simulator i chcielibyśmy, aby gracze postrzegali Offroad Survival jako swego rodzaju duchowego spadkobiercę tej gry, zabierającego czysto offroadowe doświadczenie w nowe, interesujące i odważne kierunki – powiedział Marcin Zaleński, Prezes Zarządu Image Power S.A.

Offroad Survival to ukazane z pierwszej osoby połączenie mechanik znanych z gatunku survival z realistycznie odwzorowaną jazdą autami terenowymi. Gracze wyruszą w podróż niewytyczonymi jeszcze szlakami, rozbiją własny obóz, wykorzystają zasoby natury do przetrwania w dziczy… a także zmierzą się z tajemnicą, która czai się na bezdrożach. Używając licznych narzędzi, a także swojego zmodyfikowanego i przygotowanego na każde okoliczności auta, nauczą się poruszać w nietkniętym wcześniej ręką człowieka terenie. Świat w grze będzie ukazany realistycznie i bazował po części na prawdziwych offroadowych obozach przetrwania, ale w tle będzie przewijał się element niewyjaśnionych zdarzeń, będących zagadką do rozwiązania.

Image Power S.A. będzie dostarczało dalszych informacji na temat produkcji regularnie w nadchodzących miesiącach.

O Image Power:
Początki Image Power sięgają 2012, kiedy powstała pierwsza w Polsce szkoła concept artu i digital paintingu Potęga Obrazu. W 2019 roku, już jako Spółka Akcyjna, Image Power rozszerzyło profil działalności o produkcję oraz wydawanie gier, a w kwietniu 2021 roku z sukcesem zadebiutowało na rynku NewConnect w Warszawie.
Strategia Spółki zakłada zarówno prace nad grami niskobudżetowymi, między innymi z gatunku symulatorów oraz pokrewnych, jak i stopniowe angażowanie się w projekty o większej skali produkcyjnej i marketingowej, w tym produkcje premium. W produkcji gier Image Power S.A. korzysta zarówno z zespołów wewnętrznych , jak i współpracuje z zewnętrznymi studiami. W założeniach strategicznych mieści się wydawanie 3-4 tytułów w skali rocznej, zarówno na platformę PC, jak i konsole z rodziny PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch.