Aktualności

Media o Yacht Mechanic Simulator:

Gry.interia.pl: 

„Yacht Mechanic Simulator wykorzystuje najlepsze cechy gier Car Mechanic Simulator i House Flipper, łącząc je ze sobą w bogatej otoczce towarzyszącej biznesowi tworzenia i naprawy luksusowych jachtów.”

Pixelpost.pl:

„Twórcy gry, studio Image Power, obiecują nam zarówno tuning funkcjonalny (wymiana części i silnika), jak i wizualny (wzorki mebli, styl  wykończenia kadłuba itp.). Wzorce mechaniki rozgrywki będą czerpane z Car Mechanic Simulatora, natomiast my, obok zabawy w odświeżanie pojazdów pływających będziemy mogli też zakosztować roli handlarza odnowionych jachtów. „

Lubiegrac.pl:

„Rodzime firmy zdecydowały się zaprezentować nam kolejny interesujący symulator, który tym razem pozwoli nam się zjaąć odnawianiem jachtów, które po naszej pracy powracać będą do lat świetności.”

PCGamesn.com:

„Jest coś przyjemnie uspokajającego w grach 'symulatorowych’, takich jak House Flipper, a teraz twórca Image Power dodaje dawkę luksusu: Yacht Mechanic Simulato pozwoli graczom znaleźć zardzewiałe stare kadłuby i przebudować je na lśniące łodzie dla ultra bogatych.”

Ausgamers.com:

„Nie stać cię na prawdziwą rzecz, czy nawet na radosną przejażdżkę, gdy chodzi o jacht? Nie obawiaj się, bo Yacht Mechanic Simulator zaspokoi twoje pragnienia, dając ci szansę nie tylko na naprawę starych jachtów, ale także na ich przetestowanie, sprzedanie i powolne budowanie imperium jachtowego za milion dolarów”.

Worthplaying.com:

„Zbuduj swoje własne imperium jachtowe! Znajdź stare jachty, załataj ich kadłuby, naprawiaj silniki i dodawaj nowe części. Zaprojektuj i zainstaluj piękne wnętrza swoich jachtów. Pilotuj swoje statki i sprawdzaj jak sobie radzą w wodzie. Sprzedaj swój jacht, zarób pieniądze i zostań milionerem!”