Aktualności

OFFROAD MECHANIC SIMULATOR ZADEBIUTUJE NA STEAMIE JUŻ 24 LIPCA

Gracze staną się specjalistami w zakresie naprawy i modyfikacji pojazdów terenowych, a także zabiorą je na stawiające wyzwanie jazdy testowe w nowej grze Image Power

Warszawa, 26.06.23 – Polski deweloper i wydawca Image Power ogłosił, że ich opracowany wspólnie ze studiem Game Formatic tytuł Offroad Mechanic Simulator ukaże się na Steamie 26 lipca 2023 o 18:00 CEST. Premiera pełnej wersji gry następuje po dobrym przyjęciu samodzielnego prologu Offroad Mechanic Simulator: Prologue – First Job, który zadebiutował na Steamie 3 kwietnia. Teraz gracze zyskają dostęp do kompletnego doświadczenia pracy z ikonicznymi pojazdami offroad – naprawiając je, wymieniając części z pomocą sklepu wypełnionego najróżniejszymi opcjami wyposażenia, oraz modyfikując je, by sprostały najcięższym wyzwaniom, jakie można postawić przed samochodem.  W dodatku do majsterkowania w garażu, czekają na nich dwa środowiska pełne różnych wyścigów i wyzwań, pozwalających na przetestowanie zmodyfikowanych aut w akcji. Model jazdy jest realistyczny – osadzony w fizyce i skupiony na przedostawaniu się przez przeszkody i cięzki teren.

O Offroad Mechanic Simulator

 W Offroad Mechanic Simulator zatrudniono cię do modyfikacji pojazdów offroadowych i przygotowania ich na najcięższe wyzwania, jakie mogą przed nimi stanąć! Przyjmuj zlecenia, które wykraczają poza standardowe zadania mechanika. Wyposaż auta klientów w najlepsze części, pozwalające im znacząco przekroczyć swoje pierwotne możliwości – i upewnij się, że są one gotowe podróżować przez najtrudniejsze warunki terenowe. Przygotuj się na zainstalowanie wyższego zawieszenia albo dodanie fajki, jeżeli poprosi cię o to zleceniodawca. Wybierz części nadające się do wykonania zadania bez przekraczania swojego budżetu.

Wybierz się na własną offroadową przygodę, by przetestować wykonane przez siebie modyfikacje. Jedź przez niebezpieczny teren, wspinaj się na klify i przekraczaj błotniste rzeki. Naciesz się zapierającym dech w piersiach krajobrazem, zanim rzucisz wyzwanie kolejnej przeszkodzie. I nie zapomnij o umyciu auta przed oddaniem go klientowi!

Cechy:

  • Wybór unikalnych samochodów do modyfikowania i jazdy
  • Tryb kariery z misjami fabularnymi
  • Różne losowo przydzielane zadania do ukończenia
  • W pełni wyposażony garaż ze wszystkimi narzędziami, jakie profesjonalny mechanik może sobie wymarzyć
  • Szeroki wybór części, których zainstalowanie pozwoli twoim autom na niebywałe osiągnięcia
  • Szeroki wybór kolorów i naklejek do personalizacji samochodów
  • Realistyczny model jazdy odwzorowujący prawdziwe wyzwania w stylu offroad
  • Piękne leśne i pustynne krajobrazy pełne przeszkód do pokonania
  • Różne trasy, na których przetestujesz, czy twoje pojazdy są gotowe na offroadowe wyzwania
  • Nieskończone pokłady zabawy z tworzeniem samochodów gotowych na wszystko!