Aktualności

Polskie media o Offroad Mechanic Simulator

Nowa produkcja Image Power i PlayWay spotkała się z zainteresowaniem mediów.

” Polskie studio Image Power oraz firma PlayWay szykują autorski projekt pod tytułem Offroad Mechanic Simulator. Tym razem zajmiemy się naprawą oraz modyfikacją samochodów terenowych.” – pisze największy polski serwis o grach, GRY-OnLine.

„Image Power i PlayWay prezentują symulację mechanika samochodów terenowych. Ujawniono pierwszy filmik. Tytuł prezentuje się nadzwyczaj dobrze.”Planeta Gracza.

„Gra będzie polegać na serwisowaniu pojazdów terenowych oraz ich testowaniu. Offroad Mechanic Simulator pozwoli modyfikować wiele klasycznych pojazdów terenowych i przygotowywać je do trudnych zadań, których żaden normalny samochód nigdy nie mógłby wykonać. W grze otrzymamy możliwość weryfikacji naszej pracy i wspinania się po stromych klifach lub pokonywania rzek, bądź głębokiego błota.” – serwis motoryzacyjny SpeedZone.

„Przypadek Offroad Mechanic Simulator jest o tyle wyjątkowy, że PlayWay zdecydował się na aktywną współpracę producencką z Image Power. Dzięki temu „uniwersum” gry Car Mechanic Simulator, która wciąż jest jedną z najpopularniejszych polskich gier, zostanie rozbudowane o pojazdy terenowe.” – zauważa serwis giełdowy Stockwatch.